SPIN Extra 2018: instalacje niskoprądowe wiosną

  • 27 listopada 2017

14–15 marca 2018 w Hotelu Marina Club w Ołtarzewie koło Olsztyna odbędzie się kolejne spotkanie SPIN Extra. Spotkania Projektantów Instalacji Niskoprądowych, organizowane przez Lockus mają wyjątkową atmosferę sprzyjającą swobodnej wymianie wiedzy i kontaktów w branży niskich prądów. Podczas SPIN projektanci, producenci, dystrybutorzy i eksperci branżowi spotykają się, aby współtworzyć wartościowe środowisko do konfrontacji opinii i spostrzeżeń na temat najnowszych technologii i rozwiązań branżowych.
Edycja wiosenna skierowana jest do projektantów z obszaru północnej i centralnej Polski. Rejestracja uczestników rozpocznie się w styczniu 2018.

Tematyka wydarzenia obejmuje szeroki zakres specjalizacji z branży niskich prądów: od systemów sygnalizacji pożarowej, nowoczesnych systemów wizyjnych, systemów kontroli dostępu, DSO, systemów zarządzania budynkiem, poprzez systemy zasilania gwarantowanego, rozwiązania Data Center, systemy parkingowe, po profesjonalne rozwiązania sieciowe, multimedialne i integrację systemów.

Więcej informacji: www.spin lockus.pl >>

Menu