Rozwój usług LOCKUS: nowe płaszczyzny współpracy

  • 13 stycznia 2017

W odpowiedzi na Państwa potrzeby LOCKUS rozszerzył portfolio swoich usług o kolejne płaszczyzny. Jesteśmy do Państwa dyspozycji w zakresie realizacji strategii komunikacji biznesowej i marketingowej na rynku polskim.

Wspieramy firmy i instytucje w analizie otoczenia biznesowego i wyborze najbardziej odpowiednich narzędzi do wdrożenia strategii. Realizujemy kompleksowe usługi w zakresie tworzenia od podstaw strategii marketingowej i PR. Zapewniamy kompleksowe projekty komunikacji ze wskazanymi grupami docelowymi. Dobieramy narzędzia i metody kreowania wizerunku firmy, instytucji, produktu i marki.

Dzięki naszej aktywności w branży nowych technologii, znajomości najnowszych trendów oraz kontaktom z ekspertami i konsultantami branżowymi zapewniamy realizację wyjątkowych wydarzeń.  Projektujemy je zgodnie z Państwa indywidualnymi potrzebami, tak, aby stały się elementem efektywnego budowania wizerunku i podtrzymywania relacji biznesowych.

Wykorzystując maksymalnie możliwości technologii, zmysł estetyczny i doświadczenie tworzymy niebanalne projekty marketingowe obejmujące zarówno projektowanie wizualne, kreację foto i video czy realizację stron www.

Zapraszamy do kontaktu!

OFERTA >>>

 

Menu