Po raz pierwszy na świecie: Największy podziemny mapping audiowizualny

  • 20 lipca 2013
Niesamowite widowisko, którego do tej pory nie zrealizował nikt na świecie. Największy podziemny mapping audiowizualny podczas Multikonferencji IBTMM 2013
Wyjątkowe i bezprecedensowe wydarzenie, przygotowane jako specjalny pokaz, przesuwający granice niemożliwego za pomocą nowoczesnej technologii.  Spektakl – podróż zaczynająca się głęboko pod ziemią, w najbardziej monumentalnej, wysokiej na 37 metrów komorze Staszica w Kopalni Soli w Wieliczce.

Niesamowite widowisko, którego do tej pory nie zrealizował nikt na świecie. Komora zostanie zamieniona w interaktywny świat projekcji 3D, aby przenieść widzów do świata, który istniał i przez wieki się zmieniał oraz pokazać, w którym kierunku będzie zmierzał… To, co zostało wydrążone wieki temu przez górników, dzisiaj stanowić będzie scenę niezwykłych wydarzeń…

Uroczysta gala w Kopalni Soli Wieliczka połączona z pokazem mappingu będzie zwieńczeniem pierwszego dnia Multikonferencji IBTMM 2013.

Scenariusz i reżyseria: Piotr Szabliński (jeden z najważniejszych w branży realizatorów widowisk artystycznych dla POLSAT, TVP, TVN)
Technika projekcyjna: Norbert Gościński
Zaplecze technologiczne: Tomasz Wysocki
Producent wykonawczy: Grzegorz Augustyn

Za realizację wydarzenia odpowiadają: WIZJA oraz Razorlight Studio.

Menu