Jubileusze firmowe i wydarzenia okolicznościowe – organizacja od A do Z

  • 11 kwietnia 2017

Rocznica powstania firmy jest wydarzeniem, które warto honorować. Jubileusz jest podniosłą chwilą dla każdej firmy, która przez lata pracowała na swoją renomę.  Organizacja imprez firmowych jest procesem, który wymaga wieloletniego doświadczenia bazującego na praktyce, kontaktach i realizacjach.

Zespół specjalistów firmy Lockus wielokrotnie odpowiedzialny był za kreację imprez wieczorowych. Specjalizujemy się nie tylko w organizacji wydarzeń konferencyjno-targowych do których zapraszamy Państwa jako Partnerów. Dla naszych Klientów organizujemy także wydarzenia indywidualne, dopasowane pod konkretne potrzeby, cel i okazję.

Tworzymy ekskluzywne i niepowtarzalne uroczystości, tym samym zapewniając swoim klientom powód do dumy i zadowolenia. Zajmujemy się kompleksową obsługą jubileuszy firmowych zarówno tych mniejszych i tych większych. Zaczynamy od zaplanowania scenariusza wydarzenia w ramach założonego budżetu, tworząc wszystko od A do Z. Najważniejszych jest Państwa cel, a już nasza w tym głowa by osiągnąć możliwie najlepszy efekt.

DOWIEDŹ SIĘ WIĘCEJ >>

Menu