Branżowy dialog o serwerowniach: III edycja spotkania Data Center for Business

  • 15 kwietnia 2015
13 maja 2015 w Hotelu Turówka**** w Wieliczce odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Data Center for Business. Ideą spotkań jest branżowy dialog o standardach, trendach oraz doświadczeniach z realizacji projektów DC.
Data Center for Business to spotkania w trakcie, których oddajemy głos ekspertom, dostawcom, projektantom i użytkownikom. Program merytoryczny konstruowany jest wokół czterech tematów: biznesu, technologii, ekologii i finansów. Te tematy wyznaczają ścieżkę dyskusji, natomiast nie są jedynymi. Podczas spotkań jesteśmy do dyspozycji uczestników, odpowiadamy na pytania zarówno techniczne jak i biznesowe.mówi Michał Piechulek, Dyrektor Biura projektów BKT Elektronik, Głównego Partnera Merytorycznego.
Podczas trzeciej edycji spotkania Data Center for Business rozmawiać będziemy w gronie ekspertów, praktyków branży reprezentujących firmy partnerskie: Głównego Partnera Merytorycznego BKT Elektronik oraz AxxonSoft, BCA Group, Eaton, Enterprise Products Integration PTE Ltd, GHMT, Nuuxe Radioton, Stulz.
Nowości, które pojawiają się w programie spotkania zdecydowanie czynią je wyjątkowym wśród innych spotkań w tematyce DC realizowanych na polskim rynku: obecność eksperta międzynarodowej organizacji certyfikujące EPI oraz przedstawiciela laboratorium testowego GHMT, nowe spojrzenie na temat bezpieczeństwa pożarowego serwerowni oraz praktyczna prezentacja sprzętowa.
Globalne spojrzenie na technologiczny aspekt projektów DC oraz ich certyfikację przedstawi Edward Van Leent, ekspert Enterprise Products Integration PTE Ltd. Podczas prelekcji zostanie przedstawiona porównawcza analiza standaryzacji obiektów DC według klasyfikacji TIER/Level wg UPTime oraz TIA. Międzynarodowe doświadczenia zaprezentowane przez Edwarda Van Leent pozwolą uczestnikom skonfrontować polskie realizacje i plany inwestycyjne w Data Center z projektami z rynków światowych.Temat Systemy zabezpieczenia pożarowego: Stałe Urządzenia Gaśnicze aerozolowe – fakty, mity i realne praktyki pozwoli skonfrontować znane rozwiązania z technologią proponowaną przez firmę Nuuxe.
Aby uczestnicy spotkania mieli możliwość zapoznania się na żywo z pracującymi rozwiązaniami serwerowymi stworzona zostanie specjalna strefa demo, w której zaprezentowane zostaną komponenty DC . Zaprezentujemy gotowe elementy zabudowy kiosków serwerowych w postaci wzorcowej szafy RACK z wyposażeniem do organizacji, dedykowanymi systemami transmisji danych, dystrybucji zasilania, wymiennik typu InRow czy przykładowe urządzenie UPS przystosowane do montażu w szafie RACK. Strefa demo to praktyczne pokazy, testy i wymiana doświadczeń.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy osoby odpowiedzialne za planowanie budowy, rozbudowy bądź doposażenie DC w instytucjach, bankach, firmach outsoursingowych, przedsiębiorstwach oraz osoby odpowiedzialne za projektowanie i wdrażanie rozwiązań w DC.
MIEJSCE: Hotel Turówka & SPA****,  Wieliczka k/Krakowa
TERMIN: 13 maja 2015
Menu