8 SPIN

  • 25 września 2010
Spotkanie 8 SPIN zorganizowane zostało w dniach 23-24 września 2010 r. Odbyło się w Korytnicy nad Jeziorem Chańcza. Po raz pierwszy gościem specjalnym SPIN był ekspert w dziedzinie „Integracji Infrastruktury IT”, Data Center i Telefonii – Krzysztof Lubak.
Krzysztof Lubak ma wieloletnie, bogate doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i zarządzaniu Data Center oraz realizacji wdrożeń z zakresu telefonii IP i Call Center opartych o rozwiązania Cisco i Avaya. Jego najciekawsze projekty z ostatnich lat to m.in. wdrożenie inteligentnego budynku na 2.500 pracowników wraz z IP Telefonią, wideotelefonią i WiFi opartych na technologiach Cisco, wdrożenie Call Center obsługującego 400 agentów na systemie Avaya wraz z systemem monitorowania i wallboards, implementacja Unified Communications dla 250 lokalizacji (4.000 aparatów) z wykorzystaniem Cisco CCM.
Ponadto Krzysztof Lubak posiada certyfikaty CCDP, CCNP, CCVP, R&M Designer i Nexans Designer. Jest także konsultantem rozwiązań LCP i Data Center firmy RITTAL.
Adresatami SPIN byli projektanci i instalatorzy z całego kraju, którzy na co dzień pracują wykorzystując rozwiązania czołowych dostawców branży niskich prądów. To grupa ponad 160 osób. W przedsięwzięciu, jako wystawcy, brali udział najwięksi i najbardziej liczący się producenci/dostawcy systemów niskoprądowych, jak również, w 2010 roku po raz pierwszy, niezależni eksperci z branży.
Podczas Spotkania swoje produkty prezentowali najwięksi dostawcy z branży niskich prądów, a także niewielkie firmy zajmujące się dostarczaniem wysoko wyspecjalizowanych rozwiązań dla branży.
Konferencja była niepowtarzalną okazją do nawiązania wartościowych kontaktów, co bardzo często podkreślali sami uczestnicy. Uczestnicy nawiązali kontakty zarówno z innymi projektantami, jak i przedstawicielami dostawców rozwiązań. Możliwość spotkania producentów technologii, w tym tych najnowocześniejszych, a przede wszystkim rozmowy z nimi i możliwość zadawania pytań to bezcenne doświadczenie, którego nie zastąpi lektura nawet najlepiej przygotowanych materiałów opisujących produkty czy technologie.
Menu